Filippo

Filippo Læder sneakers dp142/24 bk sort perforeret hvid

Produktet er ikke tilgængeligt ;(

Filippo DP142/24 BK læder sneakers i sort er et godt valg for kvinder, der leder efter et elegant og behageligt fodtøj. Lavet af naturligt læder kombinerer disse sko holdbarhed med moderne stil. Den perforerede øvre giver dem ikke kun en unik karakter, men giver også tilstrækkelig fodventilation, hvilket er især værdifuldt på varmere dage.

Modellen er kendetegnet ved en glidestruktur, som giver dig mulighed for let at tage på og fjerne fodtøj uden binding. Den fleksible sål lavet af materiale med høj kvalitet garanterer komfort, og det dæmpede design betyder, at disse sneakers smelter godt sammen med både hverdagslige og mere formelle stiliseringer. De matcher perfekt jeans såvel som sommer, luftige kjoler.

Ikke kun æstetik, men også funktionalitet bestemmer tiltrækningen af ​​DP142/24 BK -modellen. Dette fodtøj kan bæres hele året og matcher dem let til forskellige lejligheder. Derudover er dens vedligeholdelse enkel - brug bare pastaer til kornlæder og fedt til vedligeholdelse, såsom minkolie, for at holde deres friske udseende længere.

Med en hælhøjde på 3,5 cm tilføjer Filippo -sneakers ikke kun en lille vækst, men sikrer også stabilitet og komfort hele dagen. Garanteret kvalitet og omhyggelig ydelse af denne model får den til at tjene i mange sæsoner.

Vælg Filippo DP142/24 BK læder sneakers og nyd en kombination af stil, komfort og tidløs elegance i enhver situation!

  • Hægte: Slip-on
  • Producentens kode: BM222723
  • Farve: hvid
  • Ydermateriale: naturligt læder
  • Korpulens: G
  • Hæl/platformshøjde: 3.5

Tak fordi du tilføjede din kommentar.

|