Lovery

Lovery Lakerede Dame Galocher sort

Produktet er ikke tilgængeligt ;(

Oplev elegance og stil i de nyeste Wellington-støvler til kvinder fra Lovery-producenten. Disse lakstøvler i en klassisk sort farve er den perfekte løsning til regnvejrsdage, som ikke kun giver beskyttelse mod fugt, men også tilføjer chic til enhver styling.

Gummistøvlerne er lavet af højkvalitetsgummi og er ikke kun holdbare, men også nemme at passe. Det stofbeklædte interiør sikrer bærekomfort, og slip-on lukningen gør det ekstremt nemt at tage skoene på og af. Takket være den runde tå og hælhøjden på 2 cm er gummistøvsugerne behagelige selv efter længere tids brug.

Disse ankellange gummistøvler er kendetegnet ved et minimalistisk design, som gør dem perfekte til forskellige stilarter - fra hverdag til mere elegant. Uden mønster og i universal sort kan du nemt matche dem til din garderobe.

Vælg Lovery gummistøvler for at kombinere funktionalitet med et moderigtigt look. Lad ikke regnen skabe kaos i din styling - invester i elegante gummistøvler, der vil understrege din individuelle stil selv i det værste vejr!

  • Ydermateriale: Gummi
  • Indersålsmateriale: Stof
  • Hægte: slip-on
  • Yderligere funktioner: lakeret
  • Farve: sort
  • Nosek: Rund
  • Opvarmning: INGEN
  • Højde: ved anklen
  • Dominerende mønster: intet mønster
  • Hæl/platformshøjde: 2.0

Tak fordi du tilføjede din kommentar.

|