W. Potocki

W. Potocki Lakerede damesko med dekoration Potocki sort

Produktet er ikke tilgængeligt ;(

Oplev et nyt ansigt af elegance med laksko til kvinder fra W. Potocki. Disse usædvanlige sorte sko er det perfekte valg til hver dag og til fester, som vil tilføje klasse til enhver styling.

Skoene er kendetegnet ved en praktisk glidelukning, som gør dem nemme at tage af og på. En blød, indbygget hæl sikrer stabilitet og komfort under brug, og den runde tå tilføjer subtilitet og femininitet. Med en hælhøjde på kun 3 cm er de yderst behagelige, perfekte til hverdagsopgaver og lange gåture.

Overmaterialet er økologisk patentlæder af høj kvalitet, som imponerer med sin skinnende effekt, og indersiden af ​​skoen er lavet af en kombination af imiteret læder og naturlæder, som sikrer perfekt pasform og komfort til fødderne. De fleste styles vil harmonere med disse fluffy sko, som er lige perfekte i afslappede og elegante kombinationer.

Den originale emballage skoene kommer i er en anden fordel. Perfekt til gave eller opbevaring. Takket være den syntetiske sål er fodtøjet let og fleksibelt, hvilket gør hvert skridt lettere.

Vælg patent W. Potocki sko og understrege din individualitet og sans for stil. Disse sko er et must-have til forår og sommer og vil aldrig gå af mode!

  • Yderligere funktioner: rhinsten , lakeret
  • Hæltype: Ingen hæl
  • Farve: sort
  • Indersålsmateriale: naturligt læder
  • Ydermateriale: øko læder
  • Nosek: rund
  • Hæl/platformshøjde: 3
  • Samling: KeeShoes
  • Sål materiale: syntetisk
  • Dominerende mønster: intet mønster
  • Hægte: andre , slip-on

Tak fordi du tilføjede din kommentar.

|