Inna marka

Leif Black dame loafers sort

Produktet er ikke tilgængeligt ;(

Lær de klassiske Leif Black-moccasiner til kvinder at kende - det perfekte valg for kvinder, der værdsætter elegance og komfort hver dag. Disse sorte loafers er lavet af økologisk ruskind af høj kvalitet, hvilket gør dem ikke kun stilfulde, men også miljøvenlige.

Med en subtil frynsedekoration skiller denne tidløse model sig ud fra resten. Takket være den bløde indersål i naturlæder vil dine fødder føles behagelige hele dagen, uanset lejligheden. Mokkasinerne har en flad hæl på 1 cm, hvilket giver dem en universel karakter.

Det glatte mønster gør, at disse sko passer perfekt til forskellige styles, både til hverdagsbrug og til mere formelle lejligheder. Slip-on-lukningen gør dem nemme at tage på og af, hvilket gør dem til et praktisk valg til enhver sæson.

Leif Black damemoccasiner fås i producentens elegante originale emballage, hvilket også gør dem til en god gaveide. Vægten af ​​produktet med emballage er 0,6 kg, hvilket gør det nemt at bære.

Vælg Leif Black loafers for at tilføje et strejf af stil til din garderobe og nyde komforten hele dagen!

  • Samling: KeeShoes
  • Farve: sort
  • Sål materiale: syntetisk
  • Nosek: rund
  • Hæl/platformshøjde: 1.0
  • Yderligere funktioner: rhinsten , frynser
  • Indersålsmateriale: naturligt læder
  • Ydermateriale: økologisk ruskindslæder
  • Dominerende mønster: intet mønster
  • Hægte: andre , slip-on

Tak fordi du tilføjede din kommentar.

|