Lette damesko Shelovet med gulddekoration i ruskind sort
Produktet er ikke tilgængeligt ;(
- Pakken sendes indenfor 4 - 7 arbejdsdage
- Tjek leveringstider til forskellige lande
- Penge tilbage garanti
Se også
Detaljer: Lette damesko Shelovet med gulddekoration i ruskind sort
Shelovet letvægtssko til kvinder er et unikt valg for kvinder, der ønsker at kombinere komfort med elegance. Disse sorte sko er lavet af økologisk ruskind af høj kvalitet og har et originalt design og er ekstremt stilfulde takket være gulddekorationer, der tilføjer elegance til dem.
Denne model har en opbygget, blød hæl og en rund næse, som gør dem ikke kun æstetiske, men også behagelige at have på. Deres syntetiske sål med slidbane giver et godt greb, og den nemme slip-on fastgørelse gør det nemt at tage skoene på og af.
Perfekt til enhver lejlighed, Shelovet sko er perfekte til både hverdagsbrug og mere formelle lejligheder. Takket være rhinstenene er de perfekte til casual styling og kan samtidig være et supplement til elegante outfits.
Disse lave sko, som er tilgængelige i KeeShoes-kollektionen, har en 3 cm høj platform, som giver ekstra komfort ved længere tids brug. Det indre af skoen er foret med naturligt læder, som garanterer komfort og luftgennemtrængelighed.
Disse sorte sko er det perfekte valg til forår, sommer, efterår og vinter, der perfekt kombinerer mode med praktisk. Vælg Shelovet damesko og nyd stil og komfort hver dag!
- Producent: SHELOVET
- Relaterede kategorier: Kvinder > Kvinder > Sko > Sko SHELOVET
- Hæltype: Ingen hæl
- Yderligere funktioner: rhinsten
- Samling: KeeShoes
- Farve: sort
- Sål materiale: syntetisk
- Indersålsmateriale: naturligt læder
- Ydermateriale: økologisk ruskindslæder
- Nosek: rund
- Hæl/platformshøjde: 3
- Dominerende mønster: intet mønster
- Hægte: andre , slip-on
Tak fordi du tilføjede din kommentar.