Inna marka

Lija lange sorte højhælede slip-on støvler

Produktet er ikke tilgængeligt ;(

Vi præsenterer de glidende lange sorte støvler på Lija - skal -med post i enhver kvindes garderobe i kolde dage! Takket være omhyggeligt udvalgte materialer sikrer de komforten ved at bære og et ekstremt stilfuldt look. Deres runde næse og elegante snit gør dem til et perfekt supplement til både hverdagslige og aften stiliseringer.

Kosakker, der når over knæet, er kendetegnet ved et klassisk design og moderne finish, hvilket gør dem til et universelt valg til enhver lejlighed. Den høje stolpe med en højde på 9 cm tilføjer ikke kun elegance, men forlænger også optisk benene, som enhver kvinde helt sikkert vil sætte pris på. Hvad mere er, deres sorte farve får dem til at passe næsten hver garderobe og blive et alsidigt element i enhver stilisering.

Lija -støvler fås i standardnummerering, hvilket gør det lettere at matche. Lavet af stof af høj kvalitet, de har ikke opvarmning, hvilket gør dem til et godt valg til varme, men seje dage. En yderligere fordel er den indsatte lås, der giver bekvemmelighed, når du tager på og tager fodtøj af.

Hvert par støvler leveres i den originale boks i producenten, hvilket gør dem til en god gaveide. Vent ikke længere - tilføj disse unikke støvler til din samling og nyd den unikke stil, der helt sikkert vil tegne dine øjne!

  • Model: 168-383 Lange strikstøvler
  • Højde: bag knæet
  • Yderligere funktioner: mangel
  • Producentens kode: BM205278
  • Farve: sort
  • Sål farve: sort
  • Sål materiale: Plast
  • Indersålsmateriale: stof
  • Ydermateriale: stof
  • Nosek: rund
  • Opvarmning: INGEN
  • Hæltype: stolpe
  • Dominerende mønster: intet mønster
  • Hægte: slip-on
  • Samling: Efterår/vinter

Tak fordi du tilføjede din kommentar.

|