D/GMR

D/GMR Lilla sneakers på de massive eneste djurs

Produktet er ikke tilgængeligt ;(

Purple sneakers på den massive Djurs-sål af D/GMR er et must-have af enhver moderigtig kvinde! Deres unikke farve fanger øjet, og den klassiske, sporty snit gør dem perfekte til både hverdagsture og i aktive situationer.

Lavet af høj kvalitet, åndbart materiale, sneakers garanterer komfort selv på varmere dage. Naturligt læder, der bruges i deres konstruktion, øger ikke kun æstetik, men sikrer også holdbarhed og komfort ved at bære. Sålen lavet af gummi er massiv, hvilket yderligere understreger moderne design og giver godt greb.

Det er værd at bemærke, at modellen er lidt mindre, så vi anbefaler at vælge en større størrelse. Sneakers Djurs leveres i den originale emballage af producenten, hvilket gør dem til en god gaveide.

Vælg lilla sneakers D/GMR og beriger din garderobe med et originalt element, der vil tilføje stil og komfort til enhver styling!

  • Producentens kode: A21-7632 Purple
  • Farve: lilla
  • Sål materiale: Gummi
  • Ydermateriale: naturligt læder

Tak fordi du tilføjede din kommentar.

|