PG1 Loafers i sort læder til kvinder fra Godley
Produktet er ikke tilgængeligt ;(
- Pakken sendes indenfor 7 - 10 arbejdsdage
- Tjek leveringstider til forskellige lande
- Penge tilbage garanti
Se også
Detaljer: PG1 Loafers i sort læder til kvinder fra Godley
Oplev elegance og komfort i ét - sorte Godley-lædermoccasiner til kvinder fra PG1 er det perfekte valg for enhver moderigtig kvinde. Disse stilfulde sko, sat på en 1,5 cm høj flad hæl, er omhyggeligt lavet af højkvalitets øko-læder, som sikrer ikke kun et perfekt udseende, men også holdbarhed.
Mokkasinerne udmærker sig ved en blød perforeret indersål, der garanterer komfort hele dagen. På fronten er der et dekorativt element med rhinsten, der imiterer rhinsten, hvilket tilføjer en unik karakter til skoene. Den afrundede tå gør mokkasinerne ikke kun elegante, men også komfortable.
De matcher perfekt en række stilarter - både afslappede og mere formelle. På grund af den undervurderede nummerering anbefales det at vælge en større størrelse.
Takket være slip-on-lukningen er det hurtigt og bekvemt at tage skoene på og af. Godley mokkasiner fås i en klassisk sort farve, som gør at de passer perfekt til andre garderobeartikler.
Invester i komfort og stil med PG1 - vælg sorte Godley loafers og nyd hvert skridt!
- Producent: PG1
- Relaterede kategorier: Kvinder > Kvinders > Mokkasiner > Sko PG1
- Opvarmning: Mangel
- Hæltype: Flad
- Øverste højde: 5,5 cm
- Samling: KeeShoes
- Farve: sort
- Sål farve: sort
- Indersålsmateriale: øko læder
- Ydermateriale: øko læder
- Model: Ruskindsmokkasiner med dekoration
- Korpulens: G
- Hægte: slip-on
- Yderligere funktioner: rhinsten , kæde
- Nosek: rund
- Hæl/platformshøjde: 1
- Dominerende mønster: intet mønster
- Hælhøjde (cm): 1,5 cm
- Øvre højde (cm): 5,5 cm
Tak fordi du tilføjede din kommentar.