Vinceza Lordy Leather Leopard Shoes Lords Black Vinceza 66791 sort

59,06
Laveste pris fra 30 dage før rabatten: €65,62
-9%
Almindelig pris: €0,00

Oplev elegance og bekvemmelighed med unik læder halvt -men i Lordy Vinceza 66791 Leopard Print. Disse sko er lavet af naturligt læder med høj kvalitet og er en ideel tilføjelse til enhver kvindelig stilisering. Deres klassiske sorte farve kombineret med lidt beige og det originale leopardmønster giver dem en unik karakter.

Vincez -sko er udstyret med et blødt indsats af naturligt læder, hvilket sikrer komfort i løbet af hele dagen iført. Indlejret i en stal hæl med en højde på 3 cm, vil de arbejde i både hverdagens afslappede tøj og mere elegante kombinationer. Indsættelsesfasthandleren gør det lettere at lægge på dem, mens mandeltåen tilføjer subtilitet og femininitet.

Det indre af skoene er færdig med økologisk læder, hvilket øger komforten ved at bære. På grund af standardstørrelsen anbefaler vi at købe en størrelse, som du oftest bærer. Disse herrer er perfekte til foråret og efteråret og tilføjer en lille stil til hver stilisering.

Sko fås i en attraktiv, original emballage af producenten, hvilket gør dem til en ideel gave til enhver kvinde, der værdsætter mode og komfort. Vælg Vinceza 66791 sko og få et stilfuldt element i din garderobe, som imponerer med både design og kvalitet af udførelsen.

  • Producent kode: Jan377
  • Ydre materiale: naturlæder
  • Hæl / platform højde: 3
  • Spænde: glide på
  • Farve: sort
  • Pletfarve: flerfarvet
  • Indersålsmateriale: naturlæder
  • Næsen: mandel

Tak fordi du tilføjede din kommentar.

|