Sergio Leone Sergio Leone Lakerede Sko Med Kæde Sort Anne

66,15

Oplev elegance og stil med laksko med kæde fra Sergio Leone. Disse unikke sorte sko, lavet af øko-læder af høj kvalitet, er et perfekt valg for kvinder, der værdsætter mode og komfort.

Deres karakteristiske kæde tilføjer subtil originalitet og gør hvert trin til et manifest af elegance. Den tykkere sål og en delikat 4 cm høj hæl løfter forsigtigt figuren, samtidig med at den sikrer komforten.

Skoene er slip-on, hvilket gør dem praktiske til hverdagsbrug, og den naturlige læder indersål gør, at foden føles yderst behagelig i dem. De er perfekte til mange stilarter, fra casual til mere formelle, og tilføjer et strejf af ubesværet elegance til hver af dem.

Vi opfordrer dig til at læse størrelsesskemaet, før du foretager et køb, for at vælge den perfekte model, der er skræddersyet til dine behov. Gå ikke glip af muligheden for at få disse ekstremt stilfulde sko - de er et must-have i enhver modegarderobe!

  • Opvarmning: Mangel
  • Type hæl: Flad
  • Akselhøjde: 5,5 cm
  • Farve: sort
  • Indersålsmateriale: naturlæder
  • Model: Lakerede sko med kæde
  • Korpus: G.
  • Hæl / platform højde: 4
  • Spænde: glide på
  • Yderligere funktioner: lakeret , lænke
  • Farve på sålen: sort
  • Næsen: rund
  • Dominant mønster: uden mønster
  • Producent kode: MK755 SORT MALING
  • Ydre materiale: lakeret økologisk læder

Tak fordi du tilføjede din kommentar.

|
|