Lu Boo lakerede sorte Isabella pumper
Produktet er ikke tilgængeligt ;(
- Pakken sendes indenfor 4 - 7 arbejdsdage
- Tjek leveringstider til forskellige lande
- Penge tilbage garanti
Se også
Detaljer: Lu Boo lakerede sorte Isabella pumper
**Lu Boo Patent Black Isabella Pumps**
Oplev ferieglamour med Isabella pumps fra LU BOO, som er et absolut hit denne sommer! Disse elegante patentpumper, lavet af materialer af højeste kvalitet, kombinerer moderne design og komfort. Den stilfulde sorte farve gør dem til det perfekte supplement til enhver styling, og tilføjer den en unik karakter.
Isabella pumps udmærker sig ved en delikat 10 cm høj hæl, som optisk forlænger benene og understreger den feminine figur. Indvendigt er skoene foret med en læderindsats, som garanterer komfort, selv når de bruges i længere perioder. På grund af manglen på isolering er de et glimrende valg til varme dage.
Slip-on-designet gør det hurtigt og bekvemt at sætte på og af pumperne. Isolering og en syntetisk sål sikrer holdbarhed og stabilitet, hvilket gør dem velegnede til både hverdagsbrug og særlige lejligheder.
Isabella pumps er et must-have i enhver kvindes garderobe! Match dem med elegante kjoler, nederdele eller afslappede bukser, og du vil helt sikkert tiltrække misundelige blikke. Bestil nu og gør din garderobe unik med pumps fra LU BOO!
- Producent: LU BOO
- Relaterede kategorier: Kvinder > Kvinders > Pumper > Sko LU BOO
- Opvarmning: Mangel
- Øverste højde: 6 cm
- Samling: KeeShoes
- Farve: sort
- Sål materiale: syntetisk
- Indersålsmateriale: naturligt læder
- Ydermateriale: øko læder
- Hæltype: stift
- Hæl/platformshøjde: 10
- Hægte: andre , slip-on
- Yderligere funktioner: lakeret
- Nosek: spitz
- Dominerende mønster: intet mønster
Tak fordi du tilføjede din kommentar.