WD1 Mænds elegante lakerede sko, sort Gustavo
Produktet er ikke tilgængeligt ;(
- Pakken sendes indenfor 4 - 7 arbejdsdage
- Tjek leveringstider til forskellige lande
- Penge tilbage garanti
Se også
Detaljer: WD1 Mænds elegante lakerede sko, sort Gustavo
Vis din elegance frem med WD1 Gustavo patentsko til mænd i sort. Disse klassiske sko er lavet af højkvalitets øko-læder, hvilket gør dem både stilfulde og miljøvenlige. Deres overdel dekoreret med diskret perforering tilføjer karakter, og den klassiske snøring sikrer en perfekt pasform.
Komfort er nøgleegenskaben ved denne model - den bløde øko-læder indersål garanterer behageligt at bære hele dagen. Skoene har en 3,5 cm høj flad hæl, hvilket gør dem til et ideelt valg til forskellige lejligheder, lige fra formelle møder til hverdagsudflugter. Den øverste højde på 5,5 cm giver dem et klassisk look, og den sorte farve gør, at de matcher mange stilarter.
Vores Gustavo sko er et fremragende valg for mænd, der værdsætter elegance og komfort. Sørg for at bruge størrelsestabellen, når du vælger din størrelse for at finde den perfekte pasform. Tjek også vores fulde kollektion af herresko og opdag flere stilfulde muligheder!
- Hæltype: Flad hæl
- Hælhøjde (cm): 3,5
- Platform/sål (cm): 1,5
- Øvre højde (cm): 5,5
- Farve: sort
- Yderligere farve: sort
- Sål farve: sort
- Sål materiale: Plast
- Indersålsmateriale: øko læder
- Ydermateriale: øko læder
- Nosek: rund
- Dominerende mønster: intet mønster
- Hægte: snøret
- Samling: KeeShoes
- Hæl/platformshøjde: 3.5
- Producentens kode: 9Y259-10 SORT
Tak fordi du tilføjede din kommentar.