Polbut

Polbut Mænds sommer openwork sko J73L grå

Produktet er ikke tilgængeligt ;(

Polbut J73L - Mænds åbne sko til sommeren i grå

Et let, luftigt og elegant forslag til varme dage. Polbut J73L er en slip -in mænds sko lavet af naturligt læder udenfor og inde, som garanterer termisk komfort og behagelig iført hele dagen. Det åbne mønster giver fremragende luftcirkulation - et godt alternativ til sandaler til mænd, der foretrækker lukkede sko.

De vigtigste funktioner:

- Producent: Polbut

- Model: J73L

- type: mænds sko til sommeren, gled

- Ydermateriale: Naturligt (åbent) læder

- Indvendigt materiale: naturligt læder

- Sole: Højkvalitetsmateriale - isolerer fra jorden og giver komfort under længere gåture

- hvordan man laver: syet og limet

- Bredde: G

- Grå farve

- Sæsonbestemthed: Sommer

- Vedligeholdelse: kornlæderpastaer, minkoliefedt

- Arter: I

Hvorfor er det det værd?

- Naturligt læder på begge sider øger komforten og holdbarheden.

- Det åbne mønster giver åndbarhed uden at opgive stil - ideel til afslappede og semi -formelle sæt.

- Slipdesignet gør det lettere at hurtigt tage på og fjerne skoene.

- Universal, grå farve går godt med mange stilarter.

Stilarter:

Fantastisk til sommerchinos, afslappet shorts og lysmaterialebukser - de vil arbejde for både en gåtur og uformelle møder.

Omsorg:

Brug pastaer til kornlæder til daglig vedligeholdelse; Fra tid til anden skal du beskytte huden med ledende fedt til vedligeholdelse (minkolie) i overensstemmelse med producentens anbefalinger om at opretholde elasticitet og udseende.

Vælg polbut J73L, hvis du leder efter komfortable, luftige og æstetiske læderhalvdel -men til sommeren.

  • Farve: grå
  • Ydermateriale: naturligt læder
  • Korpulens: G
  • Hægte: slip-on

Tak fordi du tilføjede din kommentar.

|