Inna marka

Malede høje hæle med spidse tæer sorte

Produktet er ikke tilgængeligt ;(

Oplev elegance og stil med vores sorte, lakerede høje hæle med spidse tæer. Disse høje hæle er lavet af øko -læder af høj kvalitet og er en perfekt kombination af klassikere og modernitet, der vil berige din enhver stilisering. Deres skinnende overflade fanger øjet og tilføjer feminin nåde, hvilket gør dem til det perfekte valg til aftenudflugter, specielle lejligheder eller forretningsmøder.

Hælhøjden på 10,5 cm tilføjer slankheden til figuren, og det komfortable design gør dem behagelige at bære i lang tid. Sålen lavet af holdbar plast og en indsats af økologisk lædergaranti ikke kun æstetik, men også funktionalitet.

Disse høje hæle er lette at købe takket være en lys størrelse bord, som giver dig mulighed for perfekt at matche din fod. Indsættelsesfasthandleren gør det lettere at tage på hurtigt, og den originale boks for producenten gør dem til en god gaveide.

Vent ikke, tilføj lidt glød til dit daglige look og vælg vores lakerede høje hæle, der glæder enhver mode -elsker!

  • Hæl/platformshøjde: 10.5
  • Hælhøjde (cm): 10,5
  • Yderligere funktioner: lakeret
  • Producentens kode: Le112p sort
  • Farve: sort
  • Sål farve: sort
  • Sål materiale: materiale
  • Indersålsmateriale: øko læder
  • Ydermateriale: øko læder
  • Nosek: spitz
  • Hæltype: stift
  • Dominerende mønster: intet mønster
  • Hægte: slip-on

Tak fordi du tilføjede din kommentar.

|