Inna marka

Malede pumper på barhælene sort

Produktet er ikke tilgængeligt ;(

Pakkede pumper på en barhæl i en dyb, klassisk sort farve er det perfekte valg for enhver kvinde, der ønsker at kombinere elegance med komfort. Lavet af organisk læder af høj kvalitet, vil disse sko bestemt tiltrække opmærksomhed med deres sofistikerede finish og et dæmpet, men effektivt design.

Hælhøjden på 8,5 cm gør disse pumper ikke kun stilfulde, men også stabile, hvilket tillader behageligt at bære hele dagen uden en følelse af træthed. Næserne i Spitz giver dem en subtil charme og får dem til at blandes godt med forskellige tøj - fra elegante kjoler til mere afslappede stiliseringer.

Pumperne indsættes, som tillader let at sætte og starte, og en blød indsats af økologisk læder giver yderligere komfort. Det er også værd at være opmærksom på den originale emballage, der gør dem til den perfekte gaveide.

Takket være disse pumper på indlægget vil enhver kvinde være i stand til at føle sig speciel i enhver situation - både på formelle møder og under aftenudflugter. Vælg den rigtige størrelse, styret af størrelsestabellen, og nyd elegance og komfort på hvert trin!

  • Hælhøjde (cm): 8,5
  • Yderligere funktioner: lakeret
  • Producentens kode: AI08 Sort
  • Farve: sort
  • Sål farve: sort
  • Sål materiale: materiale
  • Indersålsmateriale: øko læder
  • Ydermateriale: øko læder
  • Nosek: spitz
  • Hæltype: stolpe
  • Dominerende mønster: intet mønster
  • Hægte: slip-on
  • Hæl/platformshøjde: 8.5

Tak fordi du tilføjede din kommentar.

|