Malede pumper på en høj stolpe og lyserød platform
Produktet er ikke tilgængeligt ;(
- Pakken sendes indenfor 4 - 7 arbejdsdage
- Tjek leveringstider til forskellige lande
- Penge tilbage garanti
Se også
Detaljer: Malede pumper på en høj stolpe og lyserød platform
Oplev elegance og bekvemmelighed med lakerede pumper på en høj søjle og platform i en moderigtig lyserød farve. Disse stilfulde sko, lavet af øko -læder af høj kvalitet, er det perfekte valg til specielle lejligheder, hvilket tilføjer en unik charme til hver stilisering.
En højhæl -hæl med høj -hæl med en højde på 14 cm og platformen sikrer stabilitet og komfort ved at bære, og subtile, mandelnæs tilføjer femininitet. En yderligere fordel er den aftagelige strimmel, der er fastgjort med en spænde, som giver dig mulighed for nemt at matche de enkelte behov og ændre stilen med sko forresten.
Pumperne med en beige sål er lavet af plast, hvilket gør dem ikke kun visuelt attraktive, men også holdbare. Det indre af skoene er afsluttet med økologisk læder, hvilket øger brugskomforten. Kombineret i den originale boks i producenten er disse pumper et fremragende valg for enhver kvinde, der værdsætter stil og funktionalitet.
Vent ikke og beriger din samling af fodtøj med disse unikke lakerede pumper, der helt sikkert vil tiltrække udseende og give dig tillid til enhver situation!
- Producent: Inna marka
- Relaterede kategorier: Kvinder > Kvinders > Pumper > Sko Inna marka
- Hæl/platformshøjde: 14
- Hælhøjde (cm): 14
- Øvre højde (cm): 5
- Yderligere funktioner: lakeret
- Producentens kode: C-240 Fuchsia
- Farve: lyserød
- Sål farve: beige
- Sål materiale: materiale
- Indersålsmateriale: øko læder
- Ydermateriale: øko læder
- Nosek: mandel
- Hæltype: stolpe
- Dominerende mønster: intet mønster
- Hægte: spænde
Tak fordi du tilføjede din kommentar.