Inna marka

Maroon ruskind stiletter 100-828ES-1 Vin flerfarvet rød

Produktet er ikke tilgængeligt ;(

Oplev elegance på højeste niveau med vinrøde ruskindsstiletter 100-828ES-1 Wine! Disse klassiske damepumps vil charme dig med deres tidløse stil og enestående komfort. En høj hæl i form af en slank stilet, der måler 8,5 cm, vil ikke kun optisk forlænge dine ben, men vil også tilføje selvtillid i enhver situation.

Disse høje hæle er lavet af miljøvenlig ruskind og har en elegant finish, der perfekt understreger femininitet. Perfekt til både aftenudflugter og mere formelle lejligheder, de ser fænomenale ud i kombination med kjoler, nederdele eller bukser. Yderligere funktioner såsom en mandeltå og et slip-on design sikrer komfort og nem at tage på.

Det syntetiske sålmateriale garanterer holdbarhed, og producentens originale æske gør disse høje hæle til en perfekt gave. Uanset lejligheden er de vinrøde ruskindspumper 100-828ES-1 Wine et must-have i enhver elegant kvindes garderobe. Vælg dem i dag, og føl dig speciel!

  • Dominerende mønster: intet mønster
  • Hæl/platformshøjde: 8.5
  • Hæltype: Stift
  • Indersålsmateriale: andre
  • Yderligere funktioner: mangel
  • Nosek: Mandel
  • Sål materiale: syntetisk
  • Ydermateriale: Økologisk ruskind
  • Farve: anden farve , rød
  • Hægte: slip-on , andre
  • Samling: KeeShoes

Tak fordi du tilføjede din kommentar.

|
Alt er fint