Nikopol

Nikopol 515 støvler, sidste par brun sort

Produktet er ikke tilgængeligt ;(

**Nikopol 515 ankelstøvler - Sidste par i brun og sort**

Vi er glade for at kunne præsentere dig unikke ankelstøvler fra det polske firma Nikopol, model 515. De er et perfekt valg for enhver moderne kvinde, der værdsætter stil, komfort og høj kvalitet i håndværket. Disse smarte sko fås i det sidste par i elegante nuancer af brun og sort, hvilket får dem til at matche mange stilarter.

Nikopol 515 støvler er lavet udelukkende af naturligt nubuck læder, hvilket garanterer deres holdbarhed og perfekte pasform til foden. Takket være den tykkere fleeceisolering er de perfekte til koldere dage og tilbyder komfort og varme hele dagen lang.

Den interessante overdel giver dem karakter, og den flade 3 cm høje hæl sikrer komforten ved at bære, uanset lejligheden. Disse ankelstøvler er et godt valg til både hverdag og mere elegante stilarter, hvilket gør dem til et universelt element i enhver garderobe.

Produktegenskaber:

- **Producent:** Nikopol

- **Kategori:** Ankelstøvler til kvinder

- **Ydermateriale:** Naturlæder

- **Hæltype:** Flad hæl

- **Hælhøjde:** 3,0 cm

- **Farve:** Brun, Beige, Sort

- **Indersålsmateriale:** Andet

Nu har du en unik mulighed for at købe disse fantastiske støvler til en fantastisk pris! Vent ikke, før de er utilgængelige - få en smule luksus og komfort i din hverdag med Nikopol 515 ankelstøvler!

  • Ydermateriale: Naturlæder
  • Hæltype: Flad hæl
  • Dominerende mønster: intet mønster
  • Yderligere funktioner: mangel
  • Farve: brun, beige , sort
  • Hæl/platformshøjde: 3.0
  • Indersålsmateriale: andre

Tak fordi du tilføjede din kommentar.

|