Inna marka

Over-the-knee højhælede læderstøvler, sorte slanger

Produktet er ikke tilgængeligt ;(

Oplev den ekstraordinære elegance og bekvemmelighed med læderstøvler på en høj hæl foran knæet sorte serpens. Disse stilfulde støvler, lavet af økologisk læder af høj kvalitet, er det perfekte supplement til enhver moderigtig stilisering.

Den øverste før knæet tilføjer slankhed og klasse, og den høje pin med en højde på 8 cm understreger femininitet og forlænger optisk benene. Næsen i Spitz giver dem en moderne karakter, og den funktionelle lynlås tillader praktisk at sætte på og begynde.

Takket være opvarmning af opvarmningstæppet vil disse støvler give dig komfort selv på køligere dage, og den klassiske sorte farve får dem til at matche mange stilarter - fra elegante kjoler til afslappede kombinationer med jeans.

Glem ikke at bruge størrelsestabellen, når du vælger størrelsen til perfekt at matche dem til din fod. Vælg læderstøvler på en pin foran knæet sorte serpens og fremhæv din individualitet og stil! Perfekt både på daglig basis og til specielle lejligheder.

  • Producentens kode: QT56P SORT
  • Farve: sort
  • Sål farve: sort
  • Indersålsmateriale: stof
  • Ydermateriale: øko læder
  • Model: Højhælede læderstøvler over knæet
  • Nosek: spitz
  • Opvarmning: Ja
  • Hæltype: stift
  • Hæl/platformshøjde: 8
  • Dominerende mønster: intet mønster
  • Hægte: på låsen

Tak fordi du tilføjede din kommentar.

|
|