Pink mokkasiner med Gennaro spænde lyserød
Produktet er ikke tilgængeligt ;(
- Pakken sendes indenfor 5 - 8 arbejdsdage
- Tjek leveringstider til forskellige lande
- Penge tilbage garanti
Se også
Detaljer: Pink mokkasiner med Gennaro spænde lyserød
Oplev den unikke stil og komfort takket være lyserøde moccasins med Gennaro Buckle! Disse elegante sko er det perfekte valg til varme sommerdage - deres lave, glidede design gør dem ikke kun ekstremt behagelige, men også til tiden. Lavet af gummi af høj kvalitet giver de ikke kun trøst, men også holdbarhed, hvilket gør dem til en god ledsager til enhver lejlighed.
Mandelnæsen giver dem subtilitet og gør dem virkelig chic. En yderligere fordel er rhinestones, der giver moccasinerne en original karakter og øjet -fangst. Model 7471 Fra producenten vil et andet brand i Fuchsia helt sikkert genoplive hver sommerstylisering.
Disse praktiske og stilfulde loafere, med en 3 cm høj platform, er lavet af økologisk læder, som ikke kun er fordelagtigt for vores miljø, men også for din tegnebog. Sorte såler kontrasterer perfekt med en lyserød nuance, der understreger skoens elegance.
Bestil lyserøde Gennaro Loafers i den originale emballage og nyd den mode, der kombinerer stil med komfort! Vælg disse tidløse kvindes sko, der perfekt vil matche sommertrends og matche mange forskellige stilarter. Tøv ikke - Tilføj lidt farve til din garderobe i dag!
- Producent: Inna marka
- Relaterede kategorier: Kvinder > Kvinder > Mokasiner > Sko Inna marka
- Yderligere funktioner: rhinsten
- Farve: lyserød
- Sål farve: sort
- Sål materiale: Gummi
- Ydermateriale: øko læder
- Model: 7471
- Nosek: mandel
- Dominerende mønster: intet mønster
- Hægte: slip-on
- Samling: Sommer
- Indersålsmateriale: øko læder
- Producentens kode: BM187450
Tak fordi du tilføjede din kommentar.