Pink mokkasiner med spænde og rhinsten fra Gaiola lyserød
Produktet er ikke tilgængeligt ;(
- Pakken sendes indenfor 5 - 8 arbejdsdage
- Tjek leveringstider til forskellige lande
- Penge tilbage garanti
Se også
Detaljer: Pink mokkasiner med spænde og rhinsten fra Gaiola lyserød
Gaiola pink mokkasiner med et spænde og rhinsten er et perfekt valg til sommerdage, der kombinerer komfort med et attraktivt look. Lavet af økologisk ruskindslæder garanterer de ikke kun stil, men også komfort at bære. Cubic zirconia dekorationer tilføjer en subtil glød, der tiltrækker øjet og gør dem til et perfekt supplement til enhver styling.
Disse lave loafers passer godt til både afslappede og elegante sæt. Uanset om du planlægger at bruge dem sammen med en sommerkjole, nederdel eller jeans – vil de altid se blændende ud. Takket være mandeltåen får G1708-modellen fra KeeShoes-kollektionen unikhed, der understreger den feminine stil.
Pink mokkasiner med spænde har en sål af gummi, som sikrer tilstrækkeligt greb og holdbarhed. Slip-on-lukningen gør det hurtigt og bekvemt at tage dem på. Fushia-farven og den lyserøde sål tilføjer friskhed og glæde til hvert skridt.
Lette, med et smukt design og subtile detaljer, vil disse loafers være det perfekte valg for enhver kvinde, der ønsker at kombinere mode med komfort. Producentens originale æske gør dem også perfekte som gave. Forkæl dig selv eller en du holder af med lidt luksus og stil med Gaiola loafers!
- Producent: Inna marka
- Relaterede kategorier: Kvinder > Kvinder > Mokasiner > Sko Inna marka
- Yderligere funktioner: rhinsten
- Samling: KeeShoes
- Farve: lyserød
- Sål farve: lyserød
- Sål materiale: Gummi
- Ydermateriale: økologisk ruskindslæder
- Model: G1708
- Nosek: mandel
- Dominerende mønster: intet mønster
- Hægte: slip-on
- Opvarmning: INGEN
- Indersålsmateriale: øko læder
- Højde: Lav
- Producentens kode: BM179848
Tak fordi du tilføjede din kommentar.