Platform loafers fra Chandra Black sort
Produktet er ikke tilgængeligt ;(
- Pakken sendes indenfor 3 - 6 arbejdsdage
- Tjek leveringstider til forskellige lande
- Penge tilbage garanti
Se også
Detaljer: Platform loafers fra Chandra Black sort
Moccasins på Chandra Black -platformen er elegante og stilfulde sko, der helt sikkert vil blive et uerstatteligt element i din garderobe. De er lavet af økologisk ruskind af høj kvalitet, de kombinerer moderigtigt design med at bære komfort. Deres massive, flade sål med en højde på 2,5 cm giver komfort hver dag, og den runde næse tilføjer en klassisk karakter.
Disse sorte loafers er et godt valg til forskellige lejligheder. Deres minimalistiske, glatte udseende gør dem lette at kombinere med forskellige stiliseringer - fra afslappet til mere elegant. Lukningen i slipformularen garanterer hurtig og behagelig at sætte på, hvilket gør dem til en praktisk løsning i hverdagen.
Chandra Black Loafers adskilles ikke kun ved moderigtigt snit, men også med de anvendte materialer. Naturligt ruskind læder vil helt sikkert fange øjet, og den økologiske indersål bekymrer sig om komforten af dine fødder under brug. Derudover er disse sko pakket i en original kasse, hvilket gør dem til en ideel gave til en speciel person.
Vent ikke, tilføj loafers på Chandra Black -platformen til din samling og nyd et moderigtigt, behageligt fodtøj, der helt sikkert vil regere i din garderobe! Brug LATO24 -rabatkoden | 15 og shop i dag!
- Producent: Inna marka
- Relaterede kategorier: Kvinder > Kvinders > Mokkasiner > Sko Inna marka
- Farve: sort
- Yderligere farve: sort
- Sål farve: sort
- Model: Platform loafers
- Nosek: rund
- Hægte: slip-on
- Indersålsmateriale: øko læder
- Ydermateriale: naturligt ruskind
- Hæl/platformshøjde: 4.5
- Dominerende mønster: intet mønster
- Producentens kode: BM187853
Tak fordi du tilføjede din kommentar.