W. Potocki Potocki dame loafers fuchsia ruskind lyserød
Produktet er ikke tilgængeligt ;(
- Pakken sendes indenfor 4 - 7 arbejdsdage
- Tjek leveringstider til forskellige lande
- Penge tilbage garanti
Se også
Detaljer: W. Potocki Potocki dame loafers fuchsia ruskind lyserød
Stilfulde og komfortable, Potocki kvinders mokkasiner i fuchsia pink er det perfekte valg for enhver kvinde, der værdsætter mode og komfort. Disse sko er lavet af materialer af højeste kvalitet og kombinerer elegance med afslappet stil, perfekt til både hverdagsbrug og særlige lejligheder.
Det ydre materiale lavet af økologisk ruskind giver dem en unik karakter, og den delikate fuchsiafarve vil tilføje friskhed til enhver styling. En blød, indbygget hæl gør den behagelig at have på, mens den runde tå og skridsikre sål af syntetisk materiale gør det at tage skridt til en fornøjelse.
Mokkasinerne har en 2 cm høj platform og en hæl på 4 cm, hvilket gør dem til en god løsning til forår og sommer. Derudover gør en stilfuld kæde på overdelen dem originale og adskiller dem fra andre modeller. Indvendigt er skoene afsluttet med naturlæder af høj kvalitet, som sikrer komfort og pasform til foden.
Skoene fås i producentens originale æske, hvilket gør dem til en god gaveide. Takket være deres universelle form passer de perfekt til en række stilarter, fra elegante til afslappede, hvilket gør dem til et must-have i enhver kvindes garderobe. Vælg Potocki mokkasiner og nyd et moderigtigt look og uovertruffen komfort til enhver lejlighed!
- Producent: W. Potocki
- Relaterede kategorier: Kvinder > Kvinders > Mokkasiner > Sko W. Potocki
- Hæltype: Flad
- Yderligere funktioner: kæde
- Samling: KeeShoes
- Farve: lyserød
- Sål materiale: syntetisk
- Indersålsmateriale: naturligt læder
- Ydermateriale: økologisk ruskindslæder
- Nosek: rund
- Hægte: andre , slip-on
- Hæl/platformshøjde: 4.0
- Dominerende mønster: intet mønster
Tak fordi du tilføjede din kommentar.