Inna marka

Pumper på en åben tå Lt73P Grå hæl

Produktet er ikke tilgængeligt ;(

Stilettopumps med åben tå Lt73P i grå er indbegrebet af elegance og sensualitet. Deres klassiske design med åben tå og hæl gør dem til det perfekte valg til en række forskellige lejligheder, fra aftencocktails til formelle fester. En slank 11 cm høj stilet tilføjer optisk højde og understreger den kvindelige figur, samtidig med at den sikrer tillid til dit skridt.

Pumpsene er lavet af kødfuldt økologisk ruskind og kombinerer et moderigtigt look med respekt for miljøet. Manglen på mønstre gør dem ekstremt universelle og passer perfekt til forskellige stilarter. Materialet på indsatsen er behageligt, hvilket betyder, at selv langvarig brug ikke forårsager ubehag.

Pumperne er designet til kvinder, der værdsætter både komfort og elegance. Den suppleres af et klassisk spænde, som ikke kun ser flot ud, men også sikrer stabilitet. Vælg disse grå pumps og skab uforglemmelige styles, der vil glæde alle omkring dig!

  • Yderligere funktioner: mangel
  • Dominerende mønster: intet mønster
  • Indersålsmateriale: andre
  • Ydermateriale: Økologisk ruskind
  • Hægte: spænde
  • Hæltype: Stift
  • Farve: grå
  • Hæl/platformshøjde: 11.0

Tak fordi du tilføjede din kommentar.

|