Mario Boschetti Refugio brune elegante lædersko
Produktet er ikke tilgængeligt ;(
- Pakken sendes indenfor 7 - 10 arbejdsdage
- Tjek leveringstider til forskellige lande
- Penge tilbage garanti
Se også
Detaljer: Mario Boschetti Refugio brune elegante lædersko
Vi præsenterer brune elegante Refugio-sko i læder fra den anerkendte polske producent Mario Boschetti. Disse herresko er en kombination af klassisk og moderne, som passer perfekt til de nyeste modetrends. Fremstillet udelukkende af naturligt læder af høj kvalitet, giver de ikke kun et stilfuldt look, men også komfort at have på hele dagen lang.
Udmærket ved elegante syninger er Refugio-sko det perfekte valg til en række forskellige lejligheder - fra formelle møder til mindre formelle lejligheder. Deres runde tå og flade 2,5 cm hæl sikrer komfort i hverdagen. Den øvre højde på 6,5 cm passer perfekt til mange styles, og den perfekte pasform gør hvert øjeblik brugt i disse sko til en fornøjelse.
Skoene fås i to afdæmpede farver, som gør, at de nemt kan kombineres med forskellige garderobeartikler. Snørelukningen giver mulighed for en perfekt pasform, og det naturlige læder indersålsmateriale øger desuden brugskomforten.
Forsink ikke! Hvis du værdsætter elegance og høj kvalitet, er brune Refugio-sko et must-have i din garderobe. Bestil dem i dag og nyd den fashionable, elegante stil, du fortjener!
- Producent: Mario Boschetti
- Relaterede kategorier: Mænd > Mænds > Lave sko > Sko Mario Boschetti
- Øvre højde (cm): 6,5
- Yderligere funktioner: mangel
- Samling: KeeShoes
- Sål materiale: syntetisk
- Nosek: rund
- Hæl/platformshøjde: 2.5
- Dominerende mønster: intet mønster
- Hægte: snøret
- Opvarmning: Mangel
- Hæltype: Flad
- Øverste højde: 6,5 cm
- Farve: brun
- Indersålsmateriale: naturligt læder
- Ydermateriale: naturligt læder
Tak fordi du tilføjede din kommentar.