Ruskind støvletter med sløjfer QQ660 sort
Produktet er ikke tilgængeligt ;(
- Pakken sendes indenfor 4 - 7 arbejdsdage
- Tjek leveringstider til forskellige lande
- Penge tilbage garanti
Se også
Detaljer: Ruskind støvletter med sløjfer QQ660 sort
Vi inviterer dig til at opdage QQ660 ankelstøvler i ruskind med sløjfer i en elegant sort farve, som er et perfekt valg for enhver moderne kvinde. Disse unikke sko er lavet af højkvalitets øko-ruskind, hvilket gør dem ikke kun stilfulde, men også miljøvenlige.
Disse støvler er kendetegnet ved en flad 3 cm høj hæl, som sikrer behagelig brug hver dag. Den samlede højde er 16 cm, så de passer perfekt ind i forskellige stilarter, både afslappede og mere elegante. Den runde næse og stråledekorationer giver dem originalitet og en moderne karakter.
Den praktiske lynlås gør, at du nemt kan tage skoene af og på, og den syntetiske sål sikrer holdbarhed og godt greb på forskellige underlag. Den manglende isolering gør støvlerne perfekte til forår og efterår, og deres minimalistiske design gør dem til en perfekt tilføjelse til enhver garderobe.
Hvert par er pakket i producentens originale æske, hvilket gør dem til en god gaveide. Gå ikke glip af muligheden for at udvide din fodtøjskollektion med disse stilfulde og komfortable QQ660 ankelstøvler - perfekte til kvinder, der værdsætter mode og komfort i ét!
- Producent: Inna marka
- Relaterede kategorier: Kvinder > Kvinders > Ankelstøvler > Sko Inna marka
- Yderligere funktioner: rhinsten
- Samling: KeeShoes
- Farve: sort
- Sål materiale: syntetisk
- Indersålsmateriale: andre
- Ydermateriale: Økologisk ruskind
- Nosek: Rund
- Opvarmning: INGEN
- Hæltype: Flad hæl
- Højde: ved anklen
- Hæl/platformshøjde: 3.0
- Dominerende mønster: intet mønster
- Hægte: snøret
Tak fordi du tilføjede din kommentar.