Ruskindsstøvler med Spicer Black snor - Inello sort
Produktet er ikke tilgængeligt ;(
- Pakken sendes indenfor 4 - 7 arbejdsdage
- Tjek leveringstider til forskellige lande
- Penge tilbage garanti
Se også
Detaljer: Ruskindsstøvler med Spicer Black snor - Inello sort
Ruskind officerer med en streng Spicer Black fra Inello er et ekstremt stilfuldt valg for den kommende sæson. Lavet af økologisk ruskind kombinerer disse sorte kvindes støvler elegance med modernitet. Deres karakteristiske element er en spektakulær streng, der indpakker den øverste og let kan fjernes, hvilket giver muligheden for at personalisere styling.
Den praktiske zip -fastgørelseselementer gør at sætte sko endnu enklere, og det indre af fodtøjet foret med delikat pels giver komfort og varme i koldere dage. En let platform med en højde på 2 cm og en hæl, der måler 4 cm, garanterer ikke kun et æstetisk udseende, men også komforten ved at bære hele dagen.
Disse klassiske støvler er perfekte til både hverdag og mere elegante stiliseringer. Deres universelle sorte farve får dig til at tilpasse dem let til forskellige tøj. Derudover modtager du hvert par i den originale boks i producenten, hvilket gør dem til den perfekte gaveide. Tøv ikke, supplerer din fodtøjskollektion med dette absolutte hit i sæsonen!
- Producent: Inello
- Relaterede kategorier: Kvinder > Kvinders > Støvler > Sko Inello
- Producentens kode: BM206497
- Farve: sort
- Ydermateriale: økologisk ruskindslæder
- Hæl/platformshøjde: 4
Tak fordi du tilføjede din kommentar.