Saga Black loafers til kvinder sort
Produktet er ikke tilgængeligt ;(
- Pakken sendes indenfor 4 - 7 arbejdsdage
- Tjek leveringstider til forskellige lande
- Penge tilbage garanti
Se også
Detaljer: Saga Black loafers til kvinder sort
Saga Black damemoccasiner er et elegant valg for kvinder, der ønsker at kombinere klassisk stil med moderne komfort. Disse sorte loafers er lavet af økologisk ruskind af høj kvalitet og med en subtil dekoration foran tiltrækker opmærksomhed og tilføjer chic til enhver styling.
Takket være den flade hæl er de perfekte til hverdagsbrug, hvilket sikrer komfort, selv når de bæres i mange timer. Den bløde indersål i naturlæder garanterer komfort, hvilket gør dem til et perfekt valg til kontoret, møder med venner eller hverdagens pligter.
Denne model er kendetegnet ved en rund tå, som yderligere understreger dens elegante udseende. Slip-on mokkasiner gør dem ekstremt praktiske, så du hurtigt kan tage dem på og af.
Bestil disse unikke Saga Black loafers til kvinder i dag og nyd den stil og komfort, de tilbyder! Perfekt både til hverdagsbrug og til specielle lejligheder, de bliver et uundværligt element i din garderobe.
- Producent: Inna marka
- Relaterede kategorier: Kvinder > Kvinders > Mokkasiner > Sko Inna marka
- Samling: KeeShoes
- Farve: sort
- Nosek: rund
- Hægte: slip-on
- Yderligere funktioner: mangel
- Indersålsmateriale: naturligt læder
- Ydermateriale: økologisk ruskindslæder
- Dominerende mønster: intet mønster
Tak fordi du tilføjede din kommentar.