Sneakers i hvid læder
Produktet er ikke tilgængeligt ;(
- Pakken sendes indenfor 5 - 8 arbejdsdage
- Tjek leveringstider til forskellige lande
- Penge tilbage garanti
Se også
Detaljer: Sneakers i hvid læder
Vi præsenterer hvide lædersneakers med snøre fra et kendt mærke, som passer perfekt til foråret-sommer-trends. GD-RS2009 WHITE-modellen imponerer med sit minimalistiske design og fremragende håndværk.
Disse lave sportssko er kendetegnet ved elegant, hvidt naturligt læder, som tilføjer stil og alsidighed til dem. Den runde tå og snørelukning sikrer komfort og pasform til foden. Hoveddelen af skoen er lavet af naturligt læder af høj kvalitet, såvel som interiøret, hvor du finder en læderindlægssål, der sikrer komforten ved at have på hele dagen.
Sneakersene er monteret på en hvid gummisål, som ikke kun er slidstærk, men også giver et godt greb, hvilket gør dem til et ideelt valg til hverdagens gåture eller udendørsaktiviteter. Hælhøjden på 5,5 cm tilføjer en subtil stigning, som får silhuetten til at se let og yndefuld ud.
Manglen på mønstre gør, at disse sneakers passer perfekt til forskellige stilarter. Uanset om du skal ud i byen eller møde venner, vil disse sko tilføje chic og klasse til dit look.
De hvide lædersneakers fra Another brand leveres i original emballage, hvilket gør dem til en god gaveide. Vælg disse stilfulde og komfortable sko, der er blevet et must-have i enhver kvindes garderobe!
- Producent: Inna marka
- Relaterede kategorier: Kvinder > Kvinder > Sport > Sko Inna marka
- Yderligere funktioner: mangel
- Producentens kode: BM194544
- Samling: forår/sommer
- Farve: hvid
- Sål farve: hvid
- Sål materiale: Gummi
- Indersålsmateriale: naturligt læder
- Ydermateriale: naturligt læder
- Model: GD-RS2009 WHITE Lædersneakers
- Nosek: rund
- Opvarmning: INGEN
- Højde: lav
- Dominerende mønster: intet mønster
- Hægte: snøret
Tak fordi du tilføjede din kommentar.