SHELOVET

SHELOVET Sneakers Med Eco Leather Nice hvid rød

Produktet er ikke tilgængeligt ;(

**SHELOVET sneakers lavet af lækkert øko læder – Hvide med røde indlæg**

Oplev den perfekte kombination af stil og komfort med SHELOVET Nice sneakers i hvid med røde accenter. Disse moderigtige sportssko til kvinder er et must-have til hvert forår og sommer. Overdelen er lavet af økologisk læder og ser ikke kun upåklagelig ud, men beskytter også miljøet.

En solid 2 cm høj sål sikrer komfort hele dagen, og den traditionelle blondelukning giver mulighed for nem tilpasning til foden. Takket være deres lave profil og indbyggede hæl er disse sneakers perfekte til hverdagsbrug, perfekte til casual styling.

Disse sneakers er designet til kvinder, der værdsætter både moderigtigt udseende og komfort, og de vil helt sikkert være en fantastisk tilføjelse til enhver garderobe. Uden mønstre, men med karakteristiske farver, passer de ind i en sporty stil, der vil understrege din individualisme.

Vent ikke! Vælg komfort og klasse ved at vælge SHELOVET Nice sneakers. Perfekt til både jeans og nederdele - de vil gøre alle dine stylinger fænomenale!

**Produktegenskaber:**

- Overdel lavet af øko læder

- Rund næse

- Blød, lukket hæl

- Sål med slidbane

- Blonde lukning

- Sålhøjde: 2 cm

- Farve: hvid med røde indsatser

- Perfekt til hverdagsbrug

Bestil i dag og nyd et moderigtigt look og komfort ved hvert trin!

  • Hæltype: ingen hæl
  • Samling: KeeShoes
  • Farve: hvid , rød
  • Sål materiale: syntetisk
  • Indersålsmateriale: stof
  • Ydermateriale: øko læder
  • Nosek: rund
  • Hæl/platformshøjde: 2.0
  • Hægte: snøret
  • Yderligere funktioner: mangel
  • Opvarmning: INGEN
  • Højde: lav
  • Dominerende mønster: intet mønster

Tak fordi du tilføjede din kommentar.

|
|