Inna marka Sort Espadrilles på kiler, sort 9072 Sort
Utilgængeligt produkt ;(
- Forsendelsen sendes indeni 4 - 7 arbejdsdage
- Kontroller leveringstiderne til forskellige lande
- Refusionsgaranti
Se også
Detaljer: Sort Espadrilles på kiler, sort 9072 Sort
Espadriller med en kile 9072 Sort er det perfekte valg for enhver kvinde, der ønsker at kombinere elegance med komfort. De tilbyder ekstraordinær bærekomfort takket være en 9,5 cm høj kile og en 3,5 cm platform, hvilket gør dem til en perfekt løsning både til hverdagsbrug og til særlige lejligheder.
Skoene er kendetegnet ved et slankt snit og en moderigtig ankellukning, der subtilt fremhæver anklen og tilføjer en slankere silhuet. Hørfinishen understreger espadrillernes sommerkarakter, hvilket gør dem til et perfekt supplement til luftige kjoler, nederdele eller shorts.
Ydermaterialet er økologisk ruskind og stof af høj kvalitet, som garanterer ikke kun et æstetisk udseende, men også omsorg for miljøet. Derudover sikrer læderindlægssålen komfort hele dagen, selv efter længere tids brug.
Espadrilles 9072 Black fås i producentens originale æske, hvilket gør dem til en perfekt gaveide til enhver moderigtig kvinde. Vælg disse stilfulde espadriller og føl dig speciel - du vil se, at du ikke vil skille dig af med dem!
- Producent: Inna marka
- Relaterede kategorier: Kvinder > Kvinder > Espadrilles > Sko Inna marka
- Eneste materiale: syntetisk
- Kollektion: KeeShoes
- Hæl / platform højde: 9.5
- Spænde: spænde
- Yderligere funktioner: mangel
- Næsen: Intet næsestykke
- Dominant mønster: uden mønster
- Indersålsmateriale: Kunstlæder
- Ydre materiale: Økologisk skind
- Farve: sort
Tak fordi du tilføjede en kommentar.