Joker Joker Sort læder loafers til mænd 535
- Forsendelsen sendes indenfor 10 - 13 arbejdsdage
- Tjek leveringstider til forskellige lande
- Penge-tilbage-garanti
Tjek også
Detaljer: Joker Sort læder loafers til mænd 535
Joker Herre lædermokkasiner 535 sort er elegante sko lavet af naturligt læder, perfekt til mænd, der værdsætter stil og komfort. Det er slip-on sko, hvilket gør dem nemme at tage på og af. De er produceret af det velkendte Joker-firma og er varer fra kategorien "Mænd » Mænd » Mokkasiner", hvilket garanterer deres høje kvalitet.
Joker Herre lædermoccasiner er i klassisk sort, så de vil matche mange stilarter.
Sålmaterialet er syntetisk, og den yderste del af skoene er lavet af naturlæder. Joker mokkasiner har intet mønster – hvilket gør dem universelle og elegante. Lukningen af skoene er slip-on, og foret er desuden lavet af naturligt læder, hvilket sikrer enestående bærekomfort.
Mokkasiner har runde tæer og er lavet af syet og limet - teknikker, der bruges til fremstilling af fodtøj af høj kvalitet. Skoene er en del af KeeShoes kollektionen og producentens kode er BM105152.
Mokkasiner er året rundt og kræver vedligeholdelse ved hjælp af pastaer til kernelæder og vedligeholdelsesfedt som minkolie. De kommer til kunden i producentens originale emballage, der vejer 1,2 kg. Mokkasiner er kun dedikeret til mænd.
- Producent: Joker
- Relaterede kategorier: Mænd > Mænd > Mokasiner > Støvler Joker
- Yderligere funktioner: mangel
- Kollektion: KeeShoes
- Farve: sort
- Eneste materiale: syntetisk
- Ydre materiale: naturlæder
- Korpus: G1 / 2
- Dominant mønster: uden mønster
- Spænde: en anden , glide på
- Indersålsmateriale: naturlæder
- Næsen: rund
- Producent kode: BM105152
Tak fordi du tilføjede din kommentar.