Inna marka

Sort lakerede ballerinaer 9988-60 Sort

Produktet er ikke tilgængeligt ;(

Oplev elegance og komfort i enhver styling takket være de sorte patentballetflader 9988-60 Black. Disse klassiske damesko kombinerer et slankt design med en let afrundet tå, som gør dem til en perfekt pasform til modetrends. De er lavet af højkvalitets laklæder og ser godt ud i både hverdags- og mere elegante outfits.

Deres bløde indre indsats lavet af charmerende økologisk læder, dekoreret med et hjerte, giver maksimal komfort, så du kan nyde hvert skridt. Takket være den flade hæl og glatte finish passer balletflader perfekt til mange forskellige stilarter - fra bukser til kjoler.

Sort er et klassisk valg, der aldrig går af mode, og den syntetiske sål garanterer holdbarhed og trækkraft. Derudover gør en behagelig slip-on-lukning det hurtigt og nemt at tage ballerinaskoene på. KeeShoes-kategorien er det perfekte navn for dem, der værdsætter kombinationen af ​​stil og funktionalitet.

Gå ikke glip af muligheden for at berige din fodtøjskollektion med disse fantastiske balletflader i patentlæder, tilgængelige i producentens originale æske. Vælg komfort hver dag og føl dig speciel i enhver situation!

  • Samling: KeeShoes
  • Farve: sort
  • Sål materiale: syntetisk
  • Nosek: rund
  • Hæl/platformshøjde: 1.0
  • Yderligere funktioner: lakeret
  • Indersålsmateriale: øko læder
  • Ydermateriale: øko læder
  • Dominerende mønster: intet mønster
  • Hægte: andre , slip-on

Tak fordi du tilføjede din kommentar.

|