Inna marka

Sort Mesirra Lammeskind Platform snestøvler med pels

Produktet er ikke tilgængeligt ;(

Sne støvler på en platform med sort lam pels fra mesirra -mærket er et godt valg for enhver kvinde, der ønsker at kombinere stil med funktionalitet på vinterdage. Disse elegante sko, lavet af stof af høj kvalitet, er ikke kun æstetiske, men også ekstremt behagelige. Deres isolerede bløde pelsindsats omslutter fødderne og giver varme og komfort selv under de koldeste gåture.

Sæt på en solid platform med en højde på 3,5 cm, snestøvler garanterer stabilitet og fremragende isolering fra kulde. Takket være den runde tå og indsættelse er de lette at tage på og tage af, hvilket gør dem til det perfekte valg på daglig basis. Den moderigtige finish i kombination med praktiske funktioner gør dem gode til både afslappede og mere elegante stiliseringer.

Tilgængelige størrelser (36-41) giver dig mulighed for perfekt at matche, og yderligere pels og gummi i sålen sikrer ikke kun komfort, men også holdbarhed. Perfekt til kølige, blæsende dage, disse sne støvler er et must-have i hver vintergarderobe. Glem ikke at kontrollere størrelsestabellen for at vælge den perfekte!

Luk vinteren med stil med modeller, der kombinerer mode og bekvemmelighed - vælg sne støvler på platformen med Mesirra -pels!

  • Hæltype: Platform
  • Platform/sål (cm): 3,5
  • Nosek: rund
  • Yderligere funktioner: pels
  • Producentens kode: MC-39 SORT
  • Farve: sort
  • Sål farve: sort
  • Sål materiale: Gummi
  • Indersålsmateriale: stof
  • Model: Platform snestøvler med pels
  • Opvarmning: Ja
  • Højde: lav
  • Hæl/platformshøjde: 3.5
  • Dominerende mønster: intet mønster
  • Hægte: ['skred']
  • Ydermateriale: stof

Tak fordi du tilføjede din kommentar.

|