Sort Reel højhælede pumps
Produktet er ikke tilgængeligt ;(
- Pakken sendes indenfor 5 - 8 arbejdsdage
- Tjek leveringstider til forskellige lande
- Penge tilbage garanti
Se også
Detaljer: Sort Reel højhælede pumps
Black Reel højhælede pumps er kvintessensen af elegance og stil, der burde være i enhver garderobe. Disse slip-on sko er perfekte til enhver situation - fra aftener ude til formelle forretningsmøder. Hælhøjden på 9 cm og den samlede skohøjde på 15,5 cm gør, at de ikke kun tilføjer lethed til figuren, men også selvtillid.
Pumperne er lavet af økologisk læder og tilbyder et moderigtigt og behageligt design. Den naturlige læder-indlægssål sikrer komfort, selv i lange timer, hvilket gør dem til et ideelt valg til sommerdage. Den sorte farve på skoene og sålen gør dem ekstremt universelle og tilpasser sig let til forskellige stilarter.
GD-XR-368 modellen udmærker sig ved en firkantet tå, som giver den en moderne karakter og understreger det unikke ved designet. Derudover sælges pumperne i en original æske, hvilket også gør dem til en god gaveide.
Vægten af produktet med emballage er 0,8 kg, hvilket gør dem relativt lette, og deres manglende mønster gør dem velegnede til hverdagsbrug såvel som til særlige lejligheder. Vent ikke med at blive ejer af disse unikke pumps - føl dig moderigtig og komfortabel i dag!
- Producent: Inna marka
- Relaterede kategorier: Kvinder > Kvinders > Pumper > Sko Inna marka
- Yderligere funktioner: mangel
- Samling: Sommer
- Farve: sort
- Sål farve: sort
- Sål materiale: Plast
- Indersålsmateriale: naturligt læder
- Ydermateriale: øko læder
- Model: GD-XR-368
- Nosek: firkant
- Hæltype: stolpe
- Dominerende mønster: intet mønster
- Hægte: slip-on
- Producentens kode: BM184279
- Højde: 15,5
Tak fordi du tilføjede din kommentar.