Sorte A-12 sorte musketeerstøvler
Produktet er ikke tilgængeligt ;(
- Pakken sendes indenfor 1 - 4 arbejdsdage
- Tjek leveringstider til forskellige lande
- Penge tilbage garanti
Se også
Detaljer: Sorte A-12 sorte musketeerstøvler
**Sorte kornstøvler A-12 Sort**
Leder du efter elegant og behageligt hverdagsfodtøj? A-12 sorte damestøvler vil være det perfekte valg. Disse klassiske sko, lavet af skinnende økologisk læder, glæder sig over deres elegante design og omhyggelige udførelse.
Bag på overdelen er der en dekorativ snøring med satinbånd, som ikke kun tilføjer elegance, men også giver dig mulighed for at justere omkredsen, hvilket sikrer optimal pasform til benet. Foran er skoene udstyret med en praktisk lynlås, der gør dem nemme at tage af og på, hvilket er særligt praktisk til hverdagsbrug.
Musketerernes indre er foret med sart pels, som sikrer komfort og varme, især på kolde dage. Takket være en flad hæl på 4 cm er disse støvler yderst behagelige, og deres knæhøje skaft understreger figuren perfekt.
A-12 Black-modellen er et tilbud til kvinder, der værdsætter klassiske stilarter og elegance. De passer perfekt til både casual og mere formelle styles. Brug dem med bukser, nederdele eller kjoler - i enhver version vil de se godt ud.
Fås i en klassisk sort farve, vil disse musketerer blive et uundværligt element i din garderobe. Uanset lejligheden vil de give dig komfort og stil.
Vent ikke, vælg elegance og komfort med A-12 Black officer musketerer!
- Producent: Inna marka
- Relaterede kategorier: Kvinder > Kvinder > Støvler > Sko Inna marka
- Yderligere funktioner: mangel
- Samling: KeeShoes
- Farve: sort
- Sål farve: sort
- Indersålsmateriale: andre
- Ydermateriale: øko læder
- Nosek: Rund
- Opvarmning: Ja
- Hæltype: flad hæl
- Øverste højde: bag knæet
- Hæl/platformshøjde: 4.0
- Dominerende mønster: intet mønster
- Hægte: på låsen
Tak fordi du tilføjede din kommentar.