Sorte ankelstøvler lavet af Asera øko læder
Produktet er ikke tilgængeligt ;(
- Pakken sendes indenfor 5 - 8 arbejdsdage
- Tjek leveringstider til forskellige lande
- Penge tilbage garanti
Se også
Detaljer: Sorte ankelstøvler lavet af Asera øko læder
Sorte støvler på Armer Eco Leather Post er en perfekt kombination af stil og komfort, som helt sikkert vil glæde enhver kvinde. Disse støvler er lavet af økologisk læder af høj kvalitet og ser ikke kun ekstremt elegante ud, men er også miljøvenlige. Det isolerede interiør gør dem perfekte på køligere dage og giver varme og komfort.
Mandeltåen tilføjer subtilitet og klasse, hvilket gør dem perfekt blandet med daglige stiliseringer og mere elegante tøj. Takket være den fleksible gummi på siderne er støvlerne lette at lægge på og tilpasse sig perfekt til fodens form.
Hælens højde på 9 cm er det perfekte valg for dem, der ønsker at tilføje et par centimeter, mens de nyder stabiliteten, som leveres af barformen. Sorte såler lavet af gummi sikrer god vedhæftning og holdbarhed, hvilket gør dem til et praktisk valg hver dag.
Asera-støvler er et must-have i enhver garderobe og garanterer komfort hele dagen. De er perfekte til mange lejligheder - fra vandreture rundt i byen, til møder med venner. Vent ikke, tilføj dem til din samling og nyd det moderigtige udseende og komfort!
- Producent: Inna marka
- Relaterede kategorier: Kvinder > Kvinders > Ankelstøvler > Sko Inna marka
- Producentens kode: M690
- Farve: sort
- Sål farve: sort
- Sål materiale: Gummi
- Indersålsmateriale: stof
- Ydermateriale: øko læder
- Nosek: mandel
- Opvarmning: Ja
- Hæltype: stolpe
- Hægte: slip-on
- Højde: ved anklen
- Dominerende mønster: intet mønster
Tak fordi du tilføjede din kommentar.