Sorte ankelstøvler med lynlås og cirkuselastik
Produktet er ikke tilgængeligt ;(
- Pakken sendes indenfor 4 - 7 arbejdsdage
- Tjek leveringstider til forskellige lande
- Penge tilbage garanti
Se også
Detaljer: Sorte ankelstøvler med lynlås og cirkuselastik
Oplev elegance og komfort i hvert trin med sorte Circus højhælede ankelstøvler. Disse stilfulde sko, lavet af øko-læder, kombinerer et klassisk design med moderne detaljer, hvilket gør dem til det perfekte valg til enhver lejlighed. Deres stolpe på 11,5 centimeter slanker ikke kun figuren, men sikrer også stabilitet under gang.
Sorte ankelstøvler er designet med komfort i tankerne - interiøret er foret med varmende materiale, som gør det muligt at bære dem også på koldere dage. Den praktiske sidelynlås gør den nem at tage af og på, og den afrundede tå tilføjer subtilitet til hele stylingen. Derudover giver en gummikile ved anklen ekstra fleksibilitet og komfort.
Dekorative sølvrhinsten på siden af skoene giver dem en unik karakter, som gør, at de passer godt til både hverdags- og mere elegante outfits. Sørg for et perfekt udseende og komfort ved at vælge disse sorte højhælede ankelstøvler fra KeeShoes-kollektionen.
Lad hvert skridt være selvsikkert og stilfuldt!
- Producent: Inna marka
- Relaterede kategorier: Kvinder > Kvinders > Ankelstøvler > Sko Inna marka
- Samling: KeeShoes
- Farve: sort
- Yderligere funktioner: rhinsten
- Indersålsmateriale: andre
- Ydermateriale: øko læder
- Nosek: rund
- Opvarmning: Ja
- Hæltype: stolpe
- Korpulens: G
- Højde: ved anklen
- Hæl/platformshøjde: 11.5
- Dominerende mønster: intet mønster
- Hægte: på låsen
Tak fordi du tilføjede din kommentar.