Sorte Aulin sneakers til mænd
Produktet er ikke tilgængeligt ;(
- Pakken sendes indenfor 7 - 10 arbejdsdage
- Tjek leveringstider til forskellige lande
- Penge tilbage garanti
Se også
Detaljer: Sorte Aulin sneakers til mænd
Aulin sorte herresneakers er den perfekte kombination af komfort og stilfuldt udseende i en urban stil. De er et glimrende valg til mænd, der leder efter både afslappet og universelt fodtøj til forskellige tøjsæt.
Farverne på de præsenterede sneakers er en klassisk, dyb sort nuance, som passer godt sammen med mange andre farver, hvilket gør, at disse sko nemt passer ind i forskellige stilarter og trends. En ekstra farve - hvid på sålerne - tilføjer friskhed og en moderigtig accent, der diversificerer den ensartede sorte.
Skohøjden på 8 cm og en moderat hæl/platformshøjde på 2 cm sikrer optimal komfort til hverdagsbrug. Producentens originale emballage - en æske - sikrer produktets sikkerhed under transport og er en ekstra fordel, når du giver sneakersene i gave.
JX-108 modellen er kendetegnet ved et klassisk og tidløst look, med en rund tå og en snørelukning, der garanterer en korrekt pasform til foden. Skoens tå er rund, hvilket er kendetegnende for denne type fodtøj og giver en behagelig følelse, selv når den bruges i længere tid.
Bemærk venligst, at sneakersen har en ikke-standard nummerering, så det er nødvendigt at tjekke størrelsestabellen omhyggeligt, før du foretager et køb. Størrelsen er varieret og omfatter størrelser fra 40 til 45, med koden 123321, som konstant demonstrerer forsøget på at tilpasse sig forskellige kunders behov.
Både ydermaterialet og indsatsen er lavet af økologisk læder, hvilket gør dette produkt til et velegnet valg for folk, der leder efter et alternativ til naturligt læder. Gummiet, som sålen er lavet af, garanterer godt greb og holdbarhed.
Aulin herresneakers har ikke ekstra funktioner i deres standardversion, hvilket gør dem til en universel og minimalistisk tilføjelse til enhver garderobe. Producentens originale emballage sikrer, at skoene når dig intakte.
Sommerkollektionen antyder, at disse sko er perfekte til den varmere del af året, men deres farver og design gør, at de kan bruges stort set hele året rundt. Det dominerende mønster er striber, som altid er på mode og ser godt ud på baggrund af almindelige bukser.
Bemærk venligst, at sneakers er tilgængelige i oversættelser til forskellige sprogmarkeder: tjekkisk, slovakisk, ungarsk, russisk, ukrainsk og rumænsk, hvilket demonstrerer produktets internationale karakter og gør informationen lettere at forstå for kunder fra disse lande.
Blandt de mange tilbud på mænds fodtøj er sorte Aulin sneakers svaret på behovet for komfort, stil og alsidighed. Det er fodtøj, der vil leve op til forventningerne hos selv de mest krævende mænd, der leder efter hverdagssko.
- Producent: Inna marka
- Relaterede kategorier: Mænd > Mænds > Sneakers > Sko Inna marka
- Nosek: Rund
- Yderligere funktioner: mangel
- Samling: Sommer
- Farve: sort
- Yderligere farve: hvid
- Sål farve: hvid
- Sål materiale: Gummi
- Ydermateriale: øko læder
- Model: JX-108 sneakers i læder
- Højde: lav
- Dominerende mønster: striber
- Hægte: snøret
- Indersålsmateriale: øko læder
Tak fordi du tilføjede din kommentar.