Inna marka

Sorte ballerinaer i økologisk ruskind fra Silma

Produktet er ikke tilgængeligt ;(

Sorte balletlejligheder lavet af Silma øko-ruskind er et perfekt valg for enhver kvinde, der værdsætter både komfort og elegance. Disse balletlejligheder er lavet af højkvalitets ruskindslæder og kombinerer et stilfuldt look med en miljøvenlig tilgang til mode. Det klassiske snit passer perfekt til en række stilarter - fra hverdag til mere formel.

Sålen lavet af slidstærkt gummi sikrer blødhed og komfort at have på hele dagen, og mandeltåen slanker foden optisk og tilføjer charme til hvert trin. Silma-modellen kommer i standardnummerering (36-41), som giver dig mulighed for nemt at tilpasse dem til din individuelle størrelse.

Disse lave balletflader har en højde på 7 cm og en hæl/platformshøjde på 1 cm, hvilket gør dem perfekte til både arbejde og møder med venner. Takket være slip-on-lukningen er det ekstremt praktisk at tage skoene på og af.

Balletlejligheder fås i en elegant sort farve, der aldrig går af mode. Fabrikantens originale emballage i form af en æstetisk æske gør den også til en ideel gaveide.

Vælg sorte Silma øko-ruskind ballet lejligheder og nyd kombinationen af ​​stil, komfort og en bevidst tilgang til shopping.

  • Opvarmning: INGEN
  • Højde: Lav
  • Yderligere funktioner: mangel
  • Samling: KeeShoes
  • Farve: sort
  • Sål farve: sort
  • Sål materiale: gummi
  • Indersålsmateriale: øko læder
  • Ydermateriale: økologisk ruskindslæder
  • Model: NB63P
  • Nosek: mandel
  • Hæl/platformshøjde: 1
  • Dominerende mønster: intet mønster
  • Hægte: andre , slip-on

Tak fordi du tilføjede din kommentar.

|