Inna marka

Sorte ballerinaer til damer med gylden tilføjelse

Produktet er ikke tilgængeligt ;(

Oplev elegance og komfort i ét! Kvinders sorte balletlejligheder med guldtilsætning er det perfekte valg for kvinder, der værdsætter mode og komfort hver dag. Disse balletlejligheder er lavet af højkvalitets øko-læder og kombinerer stil med omsorg for miljøet.

Deres minimalistiske, sorte farve gør, at de passer perfekt til enhver styling – både hver dag og til særlige lejligheder. En delikat gylden accent giver dem en unik karakter, der helt sikkert vil tiltrække opmærksomhed.

Disse balletflader har en 1,0 cm høj flad hæl, som sikrer komfort under længere tids brug. Slip-on-lukningen gør det nemt at tage skoene på og af, og den runde sko gør dem yderst behagelige. Derudover er interiøret foret med økologisk læder, som garanterer blødhed og komfort selv under lange gåture.

Sorte balletlejligheder med guldtilsætning er det perfekte valg til forår/sommer og hele året rundt. Deres universelle design gør dem til en perfekt tilføjelse til enhver garderobe. Vent ikke - understreg din stil og vælg disse elegante balletlejligheder, som helt sikkert vil blive dit daglige must-have!

  • Hæltype: flad
  • Yderligere funktioner: mangel
  • Samling: KeeShoes
  • Farve: sort
  • Sål materiale: syntetisk
  • Indersålsmateriale: øko læder
  • Hæl/platformshøjde: 1.0
  • Hægte: slip-on
  • Ydermateriale: øko læder
  • Nosek: rund
  • Dominerende mønster: intet mønster
  • Producentens kode: R-6B

Tak fordi du tilføjede din kommentar.

|