Sorte brogues på pink Korgal-såler
Produktet er ikke tilgængeligt ;(
- Pakken sendes indenfor 5 - 8 arbejdsdage
- Tjek leveringstider til forskellige lande
- Penge tilbage garanti
Se også
Detaljer: Sorte brogues på pink Korgal-såler
Oplev en unik stil med Korgal sko! Disse sorte sko med lyserød sål er et ægte farverigt vanvid, der vækker opmærksomhed. Deres unikke design med en trapper-sål i mættede farver vil gøre din styling endnu mere interessant.
Korgal-skoene er lavet af økologisk læder af høj kvalitet og giver ikke kun et moderigtigt look, men også hverdagskomfort. En lille 7 cm høj hæl fremhæver subtilt benene og tilføjer elegance. Takket være standardnummereringen behøver du ikke bekymre dig om pasformen - vælg blot din størrelse.
D7922-modellen er det perfekte valg til sommerdage. Tilbydes i størrelserne 36 til 41, de er slip-on, hvilket gør dem nemme at tage på og af. Deres runde tå gør dem ikke kun stilfulde, men også behagelige at have på.
Lad Korgal-sko blive et vigtigt element i din garderobe. De er perfekte til hverdagsbrug, og tilføjer en smule glæde og farve til din styling. Vælg producentens originale æske og nyd en model, der kombinerer funktionalitet med mode!
- Producent: Inna marka
- Relaterede kategorier: Kvinder > Kvinders > Lave sko > Sko Inna marka
- Opvarmning: INGEN
- Højde: Lav
- Yderligere funktioner: mangel
- Samling: Sommer
- Farve: sort
- Sål farve: lyserød
- Sål materiale: Plast
- Indersålsmateriale: øko læder
- Ydermateriale: øko læder
- Model: D7922
- Nosek: rund
- Hæl/platformshøjde: 7
- Dominerende mønster: intet mønster
- Hægte: slip-on
Tak fordi du tilføjede din kommentar.