Inna marka

Sorte espadriller på kiler YL93 Sort

Produktet er ikke tilgængeligt ;(

Sorte kile-espadriller YL93 Black er et perfekt valg for kvinder, der ønsker at kombinere et moderigtigt look med komfort. Disse elegante sko med en 7,5 cm høj platform og 3,5 cm kile vil give dig komfort i enhver situation, uanset om du planlægger en gåtur rundt i byen eller et møde med venner.

Den karakteristiske, iøjnefaldende lås omkring anklen, dekoreret med et delikat spænde, vil ikke kun få dig til at se stilfuld ud, men vil også tiltrække opmærksomhed. Lavet af økologisk ruskind og økologisk læder, espadriller kombinerer elegance og omsorg for miljøet.

Disse sorte espadriller er det perfekte valg til hverdagsbrug, som du kan kombinere med sommerkjoler, bukser eller shorts. Takket være den syntetiske sål og læderindlægssål kan du nyde komforten hele dagen lang. Produktet er pakket i original æske fra producenten, hvilket gør det perfekt som gave.

Vent ikke, skaf dig selv eller en du holder af, elegante YL93 Black wedge espadriller, som bliver et uadskilleligt element i hver sommerstyling!

  • Farve: sort
  • Nosek: manglende næse
  • Hæl/platformshøjde: 7.5
  • Hægte: spænde
  • Yderligere funktioner: mangel
  • Samling: KeeShoes
  • Sål materiale: syntetisk
  • Indersålsmateriale: øko læder
  • Ydermateriale: andre
  • Hæltype: buskin
  • Dominerende mønster: intet mønster

Tak fordi du tilføjede din kommentar.

|