Inna marka

Sorte flip-flops med tyk sål og dekorationer

Produktet er ikke tilgængeligt ;(

Sort flip flops på en tyk sål med dekorationer er et godt valg for kvinder, der ønsker at kombinere komfort med et moderigtigt look. Lavet af et velrenommeret brand, disse stilfulde flip flops vil være det perfekte supplement til din daglige garderobe.

Fremstillet af plast af høj kvalitet, flip flops er lette og behagelige, hvilket gør dem perfekte til sommervandringer eller afslapning i haven. En rund næse og et glideskæring gør det lettere at tage på og tage af, og den 4 cm høje platform giver yderligere stabilitet.

En yderligere fordel ved disse flip -flops er øjneknap dekorationer, såsom rhinestones, rhinestones og en kæde, som giver dem en speciel glød og får dem til ikke kun at blive praktisk fodtøj, men også en mode -accent. Den universelle sorte farve får klapperne let til at tilpasse sig mange stilarter, både afslappet og mere elegant.

Tøfler leveres i den originale emballage af producenten, hvilket også gør dem til en god gaveide. Vælg Black Flip Flops på en tyk sål og nyd komforten og stilen hver dag!

  • Hæltype: platform, flad
  • Yderligere funktioner: rhinsten , rhinsten , kæde
  • Producentens kode: PT-1B
  • Farve: sort
  • Indersålsmateriale: plast
  • Ydermateriale: plast
  • Nosek: rund
  • Hæl/platformshøjde: 4
  • Dominerende mønster: intet mønster

Tak fordi du tilføjede din kommentar.

|