Sort glitter sneakers med en tyk Laurel sål
Produktet er ikke tilgængeligt ;(
- Pakken sendes indenfor 4 - 7 arbejdsdage
- Tjek leveringstider til forskellige lande
- Penge tilbage garanti
Se også
Detaljer: Sort glitter sneakers med en tyk Laurel sål
Laurel sorte glitter sneakers med en tyk sål er kvintessensen af urban stil kombineret med en skinnende glamour accent. For kvinder, der værdsætter komfort, men også ønsker at tilføje en smule gnist til deres hverdagsgarderobe, er disse sko et hit.
Det sporty snit får elegance takket være glitterindsatser, der funkler ved hvert skridt, hvilket gør disse sneakers unikke og let genkendelige. Det tynde materiale sikrer åndbarhed og komfort, hvilket gør dem til et ideelt valg til forårs- og sommerdage. Uanset om du planlægger en tur rundt i byen eller skal ud og drikke kaffe med vennerne, vil Laurel sneakers matche både en sportstræningsdragt og en let kjole eller jeans.
Den tykke gummisål tilføjer ikke kun et moderne look, men løfter også diskret figuren, hvilket er en ekstra fordel for kvinder, der ønsker at forlænge benene optisk. Med en højde på 5 cm kan man sige, at det er et perfekt kompromis mellem stabilitet og et moderigtigt udseende.
Skoene er lavet af økologisk læder af høj kvalitet, hvilket gør dem miljøvenlige, og samtidig slidstærke og nemme at rengøre. Interiøret er afsluttet med stof, hvilket yderligere øger brugerkomforten. Farverne - sort på sort - gør sneakerne nemme at kombinere med forskellige farver og stilarter af tøj.
Laurel sneakers har runde tæer, som er en klassiker blandt sportsfodtøj, og snørelukningen gør, at skoen passer perfekt til foden. Dette fodtøj er pakket i producentens originale æske, hvilket gør det til en god gaveide.
Vær opmærksom på, at nummereringen er standard, så når du vælger størrelse, skal du blot følge den, du plejer at have på.
Alt dette gør Laurel sorte glitter sneakers med en tyk sål til et moderigtigt og gennemtænkt valg for kvinder, der leder efter en kombination af komfort, stil og alsidighed. Uanset om du er på vej på arbejde, universitetet eller en aften i byen, vil disse sko tilføje karakter til ethvert outfit.
- Producent: Inna marka
- Relaterede kategorier: Kvinder > Kvinders > Sneakers > Sko Inna marka
- Yderligere funktioner: mangel
- Samling: Forår/sommer
- Farve: sort
- Sål farve: sort
- Sål materiale: Gummi
- Indersålsmateriale: stof
- Ydermateriale: øko læder
- Model: MD239-1
- Nosek: rund
- Højde: lav
- Dominerende mønster: intet mønster
- Hægte: snøret
- Opvarmning: INGEN
Tak fordi du tilføjede din kommentar.