Sorte herrer dekoreret med en Gagnon-kile
Produktet er ikke tilgængeligt ;(
- Pakken sendes indenfor 5 - 8 arbejdsdage
- Tjek leveringstider til forskellige lande
- Penge tilbage garanti
Se også
Detaljer: Sorte herrer dekoreret med en Gagnon-kile
Oplev elegance og komfort med sorte Gagnon-herrer, som, dekoreret med kiler, er det perfekte supplement til enhver afslappet styling. Disse mokkasiner til kvinder, lavet af økologisk læder af høj kvalitet, giver ikke kun et æstetisk udseende, men også fremragende bærekomfort.
Den runde tå slanker foden optisk, og de smagfulde rhinsten foran på overdelen tilføjer en unik karakter til skoene. Slip-on-lukningen gør dem ekstremt nemme at tage på, og den ekstra hælhøjde på 5 cm gør enhver styling mere smart.
Gagnon mokkasiner fås i standard antal, hvilket betyder, at du kan følge din størrelse for en perfekt pasform. Gummisålen garanterer holdbarhed og godt greb, og det økologiske læder glæder øjnene ikke kun med sit smukke udseende, men også med omtanke for miljøet.
Lad de sorte Gagnon-herrer blive din foretrukne hverdagsmodel. Perfekt til forskellige lejligheder - fra møder med venner til elegante lejligheder. Tilbydes i producentens originale emballage, vil de være en god gaveide til enhver kvinde, der værdsætter ikke kun moderigtigt udseende, men også komfort og kvalitet. Vælg en klassiker, der altid er trendy!
- Producent: Inna marka
- Relaterede kategorier: Kvinder > Kvinders > Mokkasiner > Sko Inna marka
- Sål farve: sort
- Sål materiale: Gummi
- Indersålsmateriale: øko læder
- Ydermateriale: øko læder
- Model: Damemokkasiner 2052-11
- Nosek: rund
- Hæl/platformshøjde: 5
- Dominerende mønster: intet mønster
- Hægte: slip-on
- Samling: KeeShoes
- Yderligere funktioner: rhinsten
- Farve: sort
Tak fordi du tilføjede din kommentar.