Anesia Paris

Anesia Paris Sorte herrer med krystaller

Produktet er ikke tilgængeligt ;(

Vi præsenterer sorte herrer fra Anesia Paris, som kombinerer elegance og komfort. Disse stilfulde sko passer perfekt ind i en kvindes garderobe og tilføjer elegance til ethvert outfit. Fremstillet af økologisk ruskind af høj kvalitet, er de ikke kun kendetegnet ved moderne design, men også af omsorg for miljøet.

Lords har en rund tå, hvilket gør dem yderst behagelige at have på. Derudover giver deres unikke dekoration i form af krystaller og rhinsten dem en unik karakter, hvilket gør dem perfekte til både hverdagsbrug og mere elegante lejligheder.

En enkel slip-on lukning gør dem nemme at tage på, og den lette 1,5 cm platform tilføjer en smule højde uden at tynge dine fødder. Disse sorte herrer er universelle og matcher forskellige stilarter - fra afslappet til aften.

Vælg Anesia Paris og tilføj en smule glans til dit fodtøj!

  • Farve: sort
  • Ydermateriale: Økologisk ruskind
  • Indersålsmateriale: Økologisk læder
  • Hægte: slip-on
  • Yderligere funktioner: rhinsten
  • Nosek: Rund
  • Dominerende mønster: intet mønster
  • Hæl/platformshøjde: 1.5

Tak fordi du tilføjede din kommentar.

|