Sorte lædersko med et dekorativt spænde
Produktet er ikke tilgængeligt ;(
- Pakken sendes indenfor 5 - 8 arbejdsdage
- Tjek leveringstider til forskellige lande
- Penge tilbage garanti
Se også
Detaljer: Sorte lædersko med et dekorativt spænde
Sorte lædersko med en dekorativ spænde Køb sko Gemre er et godt valg for kvinder, der værdsætter både stil og komfort. Lavet af naturligt læder af høj kvalitet er disse sko kendetegnet ved et elegant, minimalistisk design, der går godt med forskellige stiliseringer, fra afslappet til mere formel.
GD-XF-139-modellen, designet til forårets sommersæson, har en mandeltå, der giver den en subtil, klassisk linje. Derudover har skoene en praktisk, snøret lås, der giver dig mulighed for perfekt at matche foden. Sort med en hvid sål skaber en kontrast, der giver hele en moderne karakter.
Højden på skoene på 9 cm og en stabil hæl med en højde på 4 cm garanti komfort på daglig basis, mens læderindsatsen sikrer brugskommen i lang tid. Skoene er ikke isoleret, hvilket gør dem ideelle til varme dage.
Sorte lædersko med en dekorativ spænde er en model, der helt sikkert vil appellere til enhver kvinde, der leder efter et elegant og behageligt fodtøj til forskellige lejligheder. Takket være den originale emballage fra producenten vil de også være en god gaveide. Vælg dem til din garderobe og nyd det moderigtige udseende og komfort på hvert trin.
- Producent: Inna marka
- Relaterede kategorier: Kvinder > Kvinders > Sneakers > Sko Inna marka
- Opvarmning: INGEN
- Producentens kode: BM194366
- Farve: sort
- Sål farve: hvid
- Sål materiale: Plast
- Indersålsmateriale: naturligt læder
- Ydermateriale: naturligt læder
- Model: GD-XF-139
- Nosek: mandel
- Højde: lav
- Dominerende mønster: intet mønster
- Hægte: snøret
- Yderligere funktioner: mangel
- Samling: Forår/sommer
Tak fordi du tilføjede din kommentar.