Inna marka

Sorte Latisha damesko

Produktet er ikke tilgængeligt ;(

Oplev skønhed og komfort i sorte Latisha damesko, som kombinerer pigeagtig charme med håndværk af høj kvalitet. Overdelen i blødt øko-ruskind og indersålen i naturlæder gør hvert trin til en fornøjelse. Disse lave sko, 8,5 cm høje, udmærker sig ved en elegant mandeltå og en praktisk snørelukning, som giver dem en unik karakter.

Latisha-sko fås i standardnumre fra størrelse 36 til 41, hvilket gør det nemmere at vælge den perfekte stil. De er perfekte til både hverdagsbrug og særlige lejligheder, og tilføjer chic og elegance til enhver styling. Den sorte farve på sålen og ydermaterialet passer perfekt til forskellige garderobeelementer.

Det er nemt at holde disse sko rene, og takket være gummisålen ser de ikke kun æstetisk tiltalende ud, men giver også et fremragende greb. Latisha-sko er et must-have i garderoben til enhver moderne kvinde, der værdsætter komfort og elegance på samme tid. Match dem til dine yndlingsoutfits og nyd ekstraordinær stil hver dag!

  • Opvarmning: INGEN
  • Højde: Lav
  • Yderligere funktioner: mangel
  • Farve: sort
  • Sål farve: sort
  • Sål materiale: Gummi
  • Indersålsmateriale: naturligt læder
  • Ydermateriale: økologisk ruskindslæder
  • Model: 210014B-SU
  • Nosek: mandel
  • Hæl/platformshøjde: 2
  • Dominerende mønster: intet mønster
  • Samling: KeeShoes
  • Korpulens: G
  • Hægte: snøret

Tak fordi du tilføjede din kommentar.

|