Inna marka

Sorte matsko på kilen Alena

Produktet er ikke tilgængeligt ;(

Oplev elegance og komfort hver dag med matsorte Alena kilesko. Disse klassiske sko, lavet af højkvalitets øko-læder, kombinerer perfekt stil med komfort, hvilket gør dem til et ideelt valg til forår og sommer. Takket være standardnummereringen kan du være sikker på, at du vil matche dem perfekt til din størrelse.

Alena-modellen er kendetegnet ved en lav højde (11 cm), hvilket gør dem ikke kun moderigtige, men også meget behagelige at have på. En 5 cm høj kile tilføjer en subtil overordnet stil og forlænger optisk benene. Mandeltåen og den klassiske snøre gør disse sko både elegante og praktiske.

Sålmaterialet, lavet af slidstærkt gummi, giver et fremragende greb, og den naturlige læder indersål bidrager til brugerkomforten. Disse sorte sko uden mønster kan nemt matches til mange stilarter – både hverdag og mere formelle.

Alena er et fremragende valg for en moderne kvinde, der værdsætter ikke kun moderigtigt udseende, men også komfort. Invester i din stil og komfort ved at vælge disse unikke sko, der vil være en perfekt tilføjelse til enhver garderobe. Den originale æske gør den nem at opbevare eller give som gave.

  • Opvarmning: INGEN
  • Højde: Lav
  • Yderligere funktioner: mangel
  • Samling: Forår/sommer
  • Farve: sort
  • Sål farve: sort
  • Sål materiale: Gummi
  • Indersålsmateriale: naturligt læder
  • Ydermateriale: øko læder
  • Model: C19-7226
  • Nosek: mandel
  • Dominerende mønster: intet mønster
  • Hægte: snøret
  • Producentens kode: BM106757

Tak fordi du tilføjede din kommentar.

|
Fantastiske sko, super behagelige!
|